Konsultacje Lekarskie

Lekarze Pierwszego Kontaktu

Przyjmujemy pacjentów w każdym wieku. Nasi lekarze pracując zgodnie ze standardami wdrożonymi w Europie Zachodniej i USA są w stanie podjąć się leczenia 75% przypadków bez konieczności odsyłanie do specjalisty. Daje to też bardzo kompleksowe spojrzenie na całość stanu zdrowia pacjenta oraz możliwość budowania długoterminowej relacji terapeutycznej łączącej leczenie procesów chorobowych z efektywną profilaktyką.

W naszym Centrum pacjent przed odesłaniem do specjalisty prowadzony jest przez Lekarza Pierwszego Kontaktu przez wstępny proces diagnostyczny. Celem tego procesu jest jak najlepsze przygotowanie pacjenta i określenie wstępnych opcji diagnostycznych tak, żeby wizyta u specjalisty była jak najbardziej efektywna.

Zdajemy sobie sprawę jak bardzo istotne są w takiej relacji dostępność i możliwość kontaktu z lekarzem. Telekonsultacje lekarskie umożliwiają uzupełnienie wizyty lekarskiej lub mogą ją w wielu przypadkach zastąpić.

Lekarze Specjaliści

Prowadzą we współpracy z Lekarzem Pierwszego Kontaktu leczenie specjalistyczne naszych pacjentów. Dysponujemy specjalistami wszystkich specjalności, zespołem dietetyków oraz specjalistami rehabilitacji.

Druga Opinia Lekarska

Pozwala na weryfikację złożonych przypadków przez wybitnych specjalistów krajowych i zagranicznych. Usługa realizowana jest na podstawie dokumentacji medycznej pacjenta.

W celu wystawienia recepty
W celu wystawienia recepty