Ważna informacja

Chcielibyśmy zwrócić Waszą uwagę na pilny temat zdrowia publicznego – odkleszczowe zapalenie mózgu (OZM). Ta choroba przenoszona przez kleszcze może mieć poważne skutki dla naszego zdrowia, dlatego ważne jest, aby być świadomym zagrożenia i podjąć odpowiednie działania profilaktyczne.
OZM jest chorobą, którą przenosi pasożyt – kleszcz. Kiedy kleszcz ukąsi nas i przeniesie wirusa, może dojść do poważnych powikłań, w tym zapalenia mózgu. Objawy OZM mogą być różne, od gorączki i bólu głowy, aż do poważniejszych problemów neurologicznych.
Chcielibyśmy podkreślić, że istnieje sposób na ochronę przed OZM. Jednym z najskuteczniejszych sposobów jest szczepienie. Mamy przyjemność poinformować Was, że nasze Centrum Medyczne rozpoczęło program szczepień przeciwko OZM. To ważny krok w zapobieganiu tej chorobie i ochronie naszego zdrowia.
Jeżeli mieszkacie w obszarze, gdzie kleszcze są powszechne, gorąco zachęcamy Was do zaszczepienia się przeciwko OZM. Szczepionka jest skuteczna i bezpieczna, a ochrona, jaką zapewnia, jest niezwykle istotna.
Pamiętajcie, że profilaktyka jest kluczem do zdrowia. Oprócz szczepienia, pamiętajcie o noszeniu odpowiedniego ubrania na spacerach w lesie czy innych obszarach, gdzie kleszcze są obecne. Regularnie sprawdzajcie swoje ciało w poszukiwaniu kleszczy po powrocie do domu i usuńcie je natychmiast.
Dbajmy o swoje zdrowie i bezpieczeństwo. Razem możemy chronić się przed odkleszczowym zapaleniem mózgu. Jeśli macie jakiekolwiek pytania dotyczące szczepienia lub OZM, skontaktujcie się z naszym Centrum Medycznym. Jesteśmy tu, aby pomóc!

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
W celu wystawienia recepty
W celu wystawienia recepty