Mirosław Walusiak

mgr rehabilitacji ruchowej
Pokorna 2 / U2
wejście od ul. Inflanckiej
Umów wizytę
poniedziałek-piątek
08:00-20:00
  1. SKUTECZNE LECZENIE UKIERUNKOWANE NA PRZYCZYNĘ - mnogość przyczyn wywołujących bóle kręgosłupa powoduje, że skuteczna terapia musi oddziaływać nakonkretną przyczynę bólu występującą u danej osoby. NIE MA uniwersalnie skutecznej terapii, ani uniwersalnie skutecznych ćwiczeń na ból kręgosłupa. Stosowane wKregoslupBezBolu.pl wnikliwe badanie/diagnoza wstępna powoduje, że 97% pacjentów otrzymuje leczenie odpowiadające przyczynie bólu, co potwierdzają wyniki badań w USA i innych światowych ośrodkach terapeutycznych.
  2. MAKSYMALNIE MOŻLIWY, KRÓTKI CZAS REDUKCJI/ELIMINACJI BÓLU I POWROTU DO ZDROWIA  - ponad 70% pacjentów uzyskuje redukcję/eliminację bólu w już ciągu pierwszej wizyty.
  3. SZANSA NA POZBYCIE SIĘ BÓLU KRĘGOSŁUPA W SPOSÓB NIEOPERACYJNY - praktyka kliniczna pokazuje, że do 50% osób zakwalifikowanych już do operacji ma szansę na trwałą redukcję bólu kręgosłupa i eliminację jego przyczyny przechodząc terapię stosowaną wKregoslupBezBolu.pl
  4. PROFESJONALIZM I BEZPIECZEŃSTWO - terapia prowadzona jest przez mgr rehabilitacji/fizjoterapii specjalizujących się w leczeniu zespołów bólowych kręgosłupa i bazuje na wieloletnich doświadczeniach klinicznych, badaniach medycznych i odpowiada zaleceniom Grupy Roboczej powołanej przez Dyrekcję Generalną Komisji Europejskiej ds. Badań Naukowych Departamentu Polityki, Koordynacji i Strategii, której wyniki prac zostały opublikowane w European Spine Journal · April 2006
  5. RELATYWNIE NISKI, W STOSUNKU DO INNYCH TERAPII, KOSZT LECZENIA
  • umówienie wizyty nie wymaga skierowania od lekarza ogólnego czy ortopedy

  • jeśli posiadasz badana obrazowe (rtg, tomografia, rezonans magnetyczny) przynieś je ze sobą, jednakże wykonanie badań obrazowych przed pierwszą wizytą nie jest konieczne - w trakcie  wizyty terapeuta przekaże informację czy jest ewentualna potrzeba ich wykonania - badanie wstępne często pokazuje, że nie ma podstaw do podejrzewania poważnej patologii (co byłoby wskazaniem do pogłębionych badań diagnostycznych)

  • skuteczność stosowanej terapii ogranicza liczbę wizyt potrzebnych do redukcji/eliminacji bólu

W celu wystawienia recepty
W celu wystawienia recepty