UWAGA
W razie nieobecności proszę o tel.

Lek. Jacek Gleba

Internista / Lekarz Rodzinny
Pokorna 2 / U2
od ulicy Inflanckiej
Dorośli i dzieci w każdym wieku.
Wizyty domowe.
Umów wizytę
Poniedziałek - Czwartek
7:00-23:00
Piątek
7:00-14:00
Telekonsultacje
24/7

O mnie

    Mam ponad 25 letnie doświadczenie zawodowe w Hiszpanii, Wielkiej Brytanii i w Polsce w zakresie Medycyny Rodzinnej, Pediatrii oraz Pomocy Doraźnej uzupełnione o studia w zakresie Zarządzania Zintegrowanymi Systemami Opieki Zdrowotnej. Moja praca charakteryzuje się integralnym podejściem do pacjenta charakterystycznym dla systemów opieki zdrowotnej w Europie Zachodniej.

Zdobywane przez wiele lat doświadczenie pozwala mi na rozwiązywanie problemów i kwestii obejmujących tematykę wielu specjalizacji, diagnostykę i leczenie podstawowych chorób z zachowaniem orientacji na profilaktykę pacjentów. Przyjmuję pacjentów w gabinecie w Warszawie oraz w Sant Cugat del Vallés (Barcelona, Hiszpania).

Dodatkowo zarządzam zespołem realizującym telekonsultacje medyczne, który oferuje usługi w formie tele i video konsultacji medycznych jak również Drugą Opinię Lekarską oraz Koordynację Procesu Leczenia poważnych zachorowań w kraju i za granicą, które dla pacjentów potrzebujących złożonej, integralnej opieki medycznej stanowią uzupełnienie procesu leczenia.

Jacek Gleba - ZnanyLekarz.pl

W celu wystawienia recepty
W celu wystawienia recepty