Telekonsultacje medyczne.

Telekonsultacje medyczne prowadzone są przez lekarzy z wieloletnim doświadczeniem  w bezpośredniej opiece nad pacjentami cierpiącymi na najczęstsze, jak również bardzo rzadkie i trudne do leczenia schorzenia. Nie tylko rodzaj schorzenia jest wskazaniem do telekonsultacji, ale też często okoliczności, w których znajduje się pacjent np. w podróży, w kraju lub za granicą, bez możliwości bezpośredniego kontaktu z lekarzem lub z braku czasu. Umożliwiają uzyskanie pomocy w wielu sytuacjach, będąc niejednokrotnie najkorzystniejszym rozwiązaniem.

Zalety:

 

  • Telekonsultacje medyczne ogólne”. To nie pacjent dzwoni do lekarza tylko lekarz do pacjenta. Lekarz nie traci czasu na pytania o tożsamość czy datę urodzenia. Te dane są już mu znane.
  • Jesteśmy firmą działającą 24/h dlatego w ofercie posiadamy konsultacje, które odbywać się będą w nocy, w soboty, niedzielę i dni świąteczne.
  • Wszystkie te konsultacje odbywają się do 2 godzin od czasu zgłoszenia, chyba, że pacjent wyraża potrzebę odbycia rozmowy o wskazanej przez niego godzinie.
  • Rozumiemy, że czasami przypadek wymaga pilnej interwencji.  Pomyśleliśmy o tym i zaproponować możemy:
  • „Konsultacje Telemedyczne Pilne”, które odbywają się do 20 minut od czasu zgłoszenia.
  • Ponadto nasi lekarze mają możliwość wypisania recepty on-line,  które są honorowane również za granicą. Natomiast jeżeli nasz pacjent znajduje się na terenie kraju, wystarczy, że taką receptę wydrukuje i będzie ona uznana w aptece gdyż będzie posiadać elektroniczny podpis lekarza.
  • Nasze konsultacje telemedyczne są przeprowadzane przez lekarzy w sposób rzetelny, pacjenci czują się swobodnie podczas rozmowy, są zadowoleni z usługi.

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
W celu wystawienia recepty
W celu wystawienia recepty