Diagnostyka

Efektywna diagnostyka laboratoryjna i obrazowa chorób musi być poprzedzona co najmniej wywiadem medycznym dla pełnego określenie w jakim kierunku powinniśmy działać. Nie bez znaczenia jest też badanie pacjenta.
W przypadku diagnostyki w celach profilaktycznych ważne jest nakierowanie na ewentualne ryzyka zdrowotne pacjenta i zastosowanie się do zaleceń wynikających z ryzyk właściwych dal wieku i płci.
Jako element procesu diagnostycznego koszt realizowanych u nas badań zawiera Telekonsultację z lekarzem i omówienie wyników oraz wdrożenie ewentualnych zaleceń bez czekania na wizytę.
Na dzień dzisiejszy wiele skierowań i wyników wydajemy i otrzymujemy w forme elektronicznej co bardzo usprawnia proces opieki i komunikację z pacjentami.

Dysponujemy badaniami w zakresie

Diagnostyka Laboratoryjna

Diagnostyka Laboratoryjna jest podstwowym wsparciem leczenia i profilaktyki. W tej grupie zawarte są też badania z zakresu mikrobiologii i genetyki.

Diagnostyka Obrazowa

Obejmuje szereg technik wspierających badanie opacjenta jak RTG, USG, RM, TC, PET, PET-MR

Inne metody diagnostyczne

EKG, EKG wysiłkowe, Holter, Event Holter, EMG i inne

Chcesz umówić się na wizytę?

Wypełnij formularz i zaczekaj na kontakt. Oddzwaniamy w ciągu 20 minut.

Godziny otwarcia punktu pobrań*:

* niektóre badania wymagają nawet do 2,5 h czasu lub mogą być zrealizowane tylko w określonych placówkach. Prosimy o wcześniejsze telefoniczne lub mailowe zarezerwowanie terminu

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
7:00 - 10:30 7:00 - 10:30 7:00 - 10:30 7:00 - 10:30 7:00 - 10:30

W celu wystawienia recepty
W celu wystawienia recepty